Neváhajte nás kontaktovať

Ing. Katarína Gráčiková
Hurbanova 1891/11
95501  
Topoľčany
Malý plavec s.r.o.
Hurbanova 1891/11
955 01  
Topoľčany

Napíšte nám

Inštruktori Malý Plavec

Katarína Gráčiková 
inštruktor plávania kojencov, batoliat a predškolákov

Plávaniu sa venujem od svojich 8 rokov kedy som prvý krát skočila do bazéna ako úplný neplavec.. Odvtedy ubehlo pár rokov. 
Počas mojej plaveckej kariéry som získala niekoľko titulov majsterky SR v žiackych, juniorskych, ale aj seniorskych kategóriách. Postupne som prechádzala z krátkych tratí na dlhšie a ako reprezentantka Slovenska som sa nominovala na mládežnícku Olympiádu (EYOD) v Dánsku. Neskôr to boli  Majstrovstvá Sveta vo Fukuoke v Japonsku, Majstrovstvá Európy v Berlíne a Svetové hry Mládeže vo Francúzsku. 

"Vďaka plávaniu som sa naučila pracovať tvrdo na svojich cieľoch s vedomím, že všetko je možné, len treba mať pevnú vôlu a odhodlanie robiť veci lepšie."


Certifikát, ktorý mi umožňuje realizovať kurzy som absolvovala v Prahe u pani Evy Kiedroňovej, ktorá je zakladateľka kojeneckého a predškolského plávania v Čechách vôbec a zároveň získala cenu za najlepšiu Metódu výučby plávania detí na svete. 

Martina Kuníková 
pomocná inštruktorka plávania

Dlhoročná plavkyňa a bývalá slovenská reprezentantka vo vodnom póle. Momentálne úspešná medzinárodná rozhodkyňa vodného póla. Vďaka svojej veselej povahe si vie získať deti a namotivovať ich k lepším výkonom vo vode. Trénovaniu detí sa venovala už na vysokej škole v Žiline kde mala na starosti výučbu plávania materských škôl a detí prvých ročníkov. 

Katarína Brňová 
inštruktorka plávania kojencov, batoliat a predškolákov

Katka je z plaveckej rodiny. Ešte ani nevedela chodiť, ale už plávala :) Voda je jej veľmi blízka okrem vodného póla sa venovala aj plávaniu. Vychováva dve krásne dcéry, ktoré tiež vedie k vodným športom. 

Naše vzdelávanie